KARIERA W VOLKSWAGEN GROUP POLSKA

Volkswagen Group Polska przyciąga w swoje szeregi pasjonatów motoryzacji, techniki i najlepszych specjalistów z wielu innych dziedzin. Budujemy przewagę konkurencyjną nie tylko dostarczając najlepsze samochody, ale również zatrudniając najlepszych fachowców i ciągle dbając o ich zawodowy i osobisty rozwój.

Kultura naszej organizacji wyrasta z bogactwa różnorodności sześciu marek koncernu Volkswagen i z doświadczenia wszystkich pokrewnych i wspierających nas działów. Jesteśmy najlepsi, bo uczymy się od siebie nawzajem, wzajemnie się napędzamy do działania i stawiamy sobie ciągle nowe i ciągle coraz bardziej ambitne cele.

Dołącz do nas! Volkswagen Group Polska zapewnia duże możliwości rozwoju, stabilność zatrudnienia i prestiż pracy w czołowym światowym koncernie motoryzacyjnym.

Volkswagen Group Polska oferuje zatrudnienie w dwóch lokalizacjach: Poznań, ulica Krańcowa 44 lub Komorniki, ul. Kolumba 21(dział Logistyki) a także na stanowiskach terenowych – obszar sprzedaży i obsługi posprzedażnej – m.in. stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Regionalnego Kierownika ds. Kluczowych Klientów, Regionalnego Kierownika Obsługi Posprzedażnej, Doradcy Technicznego.

KARIERA W VOLKSWAGEN GROUP POLSKA

WYWIAD TELEFONICZNY

Po etapie selekcji aplikacji kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu przybliżenia oferty współpracy, określenia poziomu motywacji oraz wstępnej weryfikacji języka angielskiego.

/files/VGP_subpage/3_2.jpg

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

Rozmowa kwalifikacyjna jest nieodłącznym elementem naszego procesu rekrutacyjnego niezależnie od tego, na jakie stanowisko aplikuje kandydat. Prowadzona jest przez HR Business Partnera z Działu Personalnego oraz przyszłego bezpośredniego przełożonego kandydata. To etap, podczas którego weryfikowane są kompetencje, motywacja i postawa kandydata, a także pogłębiane są informacje dotyczące doświadczenia zawodowego. Na spotkaniu może pojawić się także element rozmowy prowadzony w języku angielskim. W przypadku większości stanowisk finalnym etapem rekrutacji jest rozmowa indywidualna z przełożonym wyższego szczebla oraz przedstawicielem działu HR i Organizacji. Podczas rekrutacji na stanowiska stażowe, jednym z etapów procesu rekrutacyjnego może być sesja Assessment Centre.

WYBÓR KANDYDATA

Po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych lub/i sesji Assessment Centre wybieramy kandydata najbardziej dopasowanego do wymogów stanowiska. Kandydata informujemy o wyborze telefonicznie lub osobiście.

INFORMACJA ZWROTNA

Kandydatów, którzy nie zostali wybrali na dane stanowisko pracy, informujemy mailowo bądź telefonicznie o zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Za zgodą kandydatów, którzy wykazali wysoki poziom mierzonych kompetencji, włączamy ich aplikacje do przyszłych procesów rekrutacyjnych o podobnym profilu stanowiska.

STAŻE

Dwuletnie staże w realizowane w Poznaniu w Volkswagen Group Polska są ofertą dla absolwentów i studentów pragnących budować solidne doświadczenie zawodowe oraz nawiązać dłuższą współpracę z naszą firmą. Oferują intensywny rozwój, realizację ciekawych, niezależnych projektów oraz szansę na stałe zatrudnienie. Staż jest czasem przygotowania do samodzielnego wykonywania zadań w ramach danego stanowiska.

Staż jest realizowany w oparciu o umowę o pracę oraz wymaga dużej dyspozycyjności. Od stażystów w Volkswagen Group Polska w większości wypadków oczekujemy dyspozycyjności na pełen etat.

Rekrutacja na staże przeprowadzana jest w zależności od bieżących potrzeb biznesowych.

STAŻE

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Prześlij nam swoje CV.

Skontaktujemy się, gdy będziemy szukać kogoś o podobnych kwalifikacjach.