Das WeltAuto to program sprzedaży i odkupu samochodów używanych. Działając przy salonach marek Volkswagen, Skoda, SEAT i Volkswagen Samochody Użytkowe, swoim zasięgiem obejmuje już ponad 25 polskich miast. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych i pewnych aut używanych, których historia, przebieg i stan techniczny zostały rzetelnie sprawdzone i zweryfikowane. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się bezproblemową eksploatacją i czerpać maksymalną przyjemność z jazdy. Ale to nie wszystko! W Das WeltAuto również sprzedasz lub zostawisz w rozliczeniu samochód każdej marki. Szybko, bezpiecznie i przy minimum formalności. Dodatkowo, dzięki wsparciu Volkswagen Banku, finansowe aspekty transakcji nie będą stanowiły bariery w podążaniu za marzeniami o nowym samochodzie. Kredyt, leasing czy spersonalizowane opcje ratalne zminimalizują obawy związane z zakupem!

Droga do zmiany auta jeszcze nigdy nie była tak prosta. W sprawie używanych kieruj się do Das WeltAuto!

Poznaj korzyści Das WeltAuto!

 • Gwarancja
  Gwarancja

  Na każdy samochód z oferty Das WeltAuto udzielamy przynajmniej rocznej gwarancji. Masz pewność, że wybrane auto Cię nie zwiedzie, a ewentualne usterki zostaną usunięte niezwłocznie po ich wykryciu.

  Dowiedz się więcej

 • Gwarancja mobliności
  Gwarancja mobliności

  Twoje auto kupione w Das WeltAuto chwilowo odmówiło posłuszeństwa? Jesteśmy po to, by pomóc! W obszarze usług serwisowania zagwarantujemy Ci auto zastępcze. To u nas standard. 

  Dowiedz się więcej

 • Dedykowane opcje finansowania
  Dedykowane opcje finansowania

  Znalazłeś używane auto, o którym zawsze marzyłeś, ale budżet hamuje Cię przed zajęciem miejsca za kierownicą? Nie ma problemu! Dopasowane do Twoich potrzeb raty, leasing czy ubezpieczenie ułatwią zakup!

  Dowiedz się więcej

 • Jazda próbna
  Jazda próbna

  Sprawdź, czy wymarzony samochód zgadza się z Twoim rytmem! Każdy samochód z oferty Das WeltAuto możesz przetestować przed zakupem. Umów się na jazdę próbną kiedy chcesz!

  Dowiedz się więcej

 • Wyselekcjonowane samochody
  Wyselekcjonowane samochody

  Nie pierwszy lepszy, a najlepszy. Twoje upatrzone auto z oferty Das WeltAuto przeszło 117-etapowy test jakości i zdało go na 5! Zero ryzyka, maksimum satysfakcji.

  Dowiedz się więcej

 • Sprawdzony przebieg, stan i pochodzenie
  Sprawdzony przebieg, stan i pochodzenie

  Wiążąc się z używanym autem na kolejne lata dobrze jest znać jego historię. Idealnie trafiłeś! Sumiennie sprawdziliśmy jego przebieg i pochodzenie, a Ty możesz mieć pewność, że to naprawdę bezpieczna decyzja.

  Dowiedz się więcej

 • Profesjonalne przygotowanie
  Profesjonalne przygotowanie

  „Gotowy do jazdy”. Oklepany slogan z ogłoszeń. U nas to zdanie nabiera nowego znaczenia. Twój przyszły samochód z oferty Das WeltAuto zostanie przed zakupem całkowicie przygotowany do drogi. Czyszczenie i odświeżenie wnętrza, dokładne mycie i dbałość o najmniejszy szczegół. Po prostu wsiadasz i jeździsz.

  Dowiedz się więcej

 • Prawo do wymiany
  Prawo do wymiany

  Ten czy jednak tamten? Niezależnie od tego, który model wybierzesz na początku, masz prawo się rozmyślić. Masz na to tydzień! Das WeltAuto umożliwia zmianę decyzji i wymianę używanego auta do 7 dni po zakupie.

  Dowiedz się więcej

 • Sprawdzony stan techniczny
  Sprawdzony stan techniczny

  Zanim nasze samochody trafią do sprzedaży, muszą przejść bardzo długą drogę. Każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane – przechodzi szczegółową, zawierającą aż 117 punktów listę kontrolną. Jest to najlepszy sposób pozwalający nam zagwarantować wysoką jakość Das WeltAuto.​

  Dowiedz się więcej

 • Personalizacja pojazdu
  Personalizacja pojazdu

  Nie musisz zgadzać się na wszystko, możesz dopasować używane auto do siebie! Wybierz dodatkowe elementy wyposażenia i dostosuj samochód do swoich potrzeb. W Das WeltAuto to możliwe!

  Dowiedz się więcej

 • Samochód w rozliczeniu
  Samochód w rozliczeniu

  Maksymalnie upraszczamy drogę do nowego auta. Sprzedajemy, skupujemy i zamieniamy! Wybierz nowszy samochód z naszej oferty, a ten, którym aktualnie jeździsz, zostaw u nas. Zaproponujemy korzystną ofertę zamiany i gwarantujemy, że trafi w dobre ręce!

  Dowiedz się więcej