WITAMY...

…na stronie lidera polskiego rynku motoryzacyjnego. Grupę Volkswagen reprezentuje na polskim rynku sześć marek samochodów, jednostki zajmujące się sprzedażą samochodów używanych, obsług posprzedażną oraz działy funkcyjne. Realizując strategię RAZEM, czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym nasze innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

WITAMY...

GROUP AFTER SALES

Dział Group After Sales składa się z czterech głównych jednostek. Są to:Akademia Szkoleń, Dział Części i Akcesoriów, Serwis Grupowy oraz Logistyka. Zapewniamy obsługę posprzedażną wszystkich sześciu marek oferowanych przez VGP. Nasz zespół nie szczędzi wysiłku, aby budować długoterminowe relacje z obecnymi i przyszłymi klientami. Wyznacznikami naszego sukcesu jest zadowolenie klientów i rentowność firmy; dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Użyj poniższych linków, aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych działach.

GROUP AFTER SALES

Das WeltAuto to wielkomarkowy program sprzedaży i odkupu samochodów używanych. Znajdziecie nas przy salonach marek Volkswagen, SEAT, SKODA i VW Użytkowe. Nasz cel jest prosty – z Das WeltAuto chcemy dać kierowcom samochody, których będą pewni na każdym kilometrze. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach – z kupnem używanego auta jest jak z wyjazdem na wakacje. Nigdy nie wiesz jak się przygotować i jaka czeka Cię pogoda.

WeltAuto

KARIERA W VOLKSWAGEN GROUP POLSKA

Na sukces naszego przedsiębiorstwa składają się starania wszystkich pracowników. To dzięki ich fachowości, zaangażowaniu, umiejętności współpracy z zespołem osiągamy zamierzone cele. Każdy człowiek wnosi do firmy coś nowego: wiedzę, doświadczenie, nowe pomysły.

Jeżeli samochody są Twoją pasją, chcesz się ciągle rozwijać

i realizować ambitne cele...

Kariera