WITAMY NA STRONIE VOLKSWAGEN GROUP POLSKA

VOLKSWAGEN GROUP POLSKA
Witamy na stronie lidera polskiego rynku motoryzacyjnego. Grupę Volkswagen reprezentuje w Polsce sześć marek samochodów, jednostki zajmujące się sprzedażą samochodów używanych, obsługą posprzedażną oraz działy wspierające. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

WITAMY NA STRONIE VOLKSWAGEN GROUP POLSKA

KONCERN VOLKSWAGEN

Koncern Volkswagen z siedzibą w Wolfsburgu jest jednym z wiodących producentów samochodów na świecie i największym koncernem motoryzacyjnym w Europie.

Do koncernu należy 12 marek z 7 europejskich krajów: Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, SKODA, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, Ducati, Volkswagen Samochody Dostawcze, Scania oraz MAN. Każda marka ma własny specyficzny charakter i działa na rynku samodzielnie. Oferta sięga od motocykli, poprzez małe samochody aż po auta luksusowe.

KONCERN VOLKSWAGEN

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Grupa Volkswagen niezwykle konsekwentnie angażuje się w rozwój elektromobilności. Do 2028 roku – zależnie od rozwoju sytuacji na rynku – koncern zamierza produkować i sprzedawać każdego roku do trzech milionów aut z napędem wyłącznie elektrycznym. Do tego czasu ma się pojawić ponad 70 nowych aut zasilanych tylko energią elektryczną.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

KARIERA W VOLKSWAGEN GROUP POLSKA

Na sukces naszego przedsiębiorstwa składają się starania wszystkich pracowników. To dzięki ich fachowości, zaangażowaniu, umiejętności współpracy z zespołem osiągamy zamierzone cele. Każdy człowiek wnosi do firmy coś nowego: wiedzę, doświadczenie, nowe pomysły.

Jeżeli samochody są Twoją pasją, chcesz się ciągle rozwijać

i realizować ambitne cele...

Kariera